ارتباط با ما

تاریخچه فعالیت

آذر ۱۳۹۶ – فعلی

توسعه دهنده صفحات وب

تیم طراحی سان کد.

من در حال حاضر برای استودیوی خلاق سان کد کار می کنم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

آذر ۱۳۹۵ – آذر ۱۳۹۶

توسعه دهنده وب

شرکت گوگل.

من مدت ۳ سال به عنوان یک توسعهدهنده وب در گوگل مشغول به کار شدم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

۱۳۹۴

طراح فوق حرفه ای

سایت راستچین.

من نویسنده حرفه ای در راستچین هستم من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

تحصیلات

۱۳۹۴

فیزیک اتمی

دانشگاه استنفورد

من مسائل اتمی در دانشگاه استنفورد را مطالعه کردم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

۱۳۹۰

مهندسی نرم افزار

دانشگاه هاروارد

من تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه هاروارد دریافت کردم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

۱۳۸۶

علوم کامپیوتر

ام آی تی

من در زمینه علوم کامپیوتر در MIT تحصیل کردم. من رابطهای وب قابل استفاده را ایجاد می کنم، چیزهای برنامه نویسی جلویی و تقریبا هر چیزی. اما من عاشق کارم هستم.

دریافت رزومه من

مهارت های کد نویسی

HTML5

CSS3

jQuery

وردپرس

مهارت های طراحی

Fireworks

Photoshop

Illustrator

نظرات مشتریان

رضا افضلی

مدیر یک شرکت بازرگانی

او یک مرد بزرگ و سختگیر است. من خیلی افتخار می کنم که او را به عنوان معاون خودم نگه دارم او به من خیلی کمک کرد. همچنین من خیلی افتخار می کنم که او را به عنوان معاون خودم می شناسم. او به من خیلی کمک کرد.

سارا محمدی

فریلنسر

او یک همکار خوب و یک دوست بود. من نمی توانستم جایی که من بدون حمایت او هستم.

صابر احدی

مدیر آزمایشگاه

اون خوبه. من واقعا او را نمی شناسم او خوب است.